David Lynch stworzył spot reklamujący lakier do paznokci

David Lynch stworzył spot reklamujący lakier do paznokci

Słynny na całym świecie reżyser – David Lynch – stworzył wyjątkowy spot reklamowy. Wiele osób będzie zaskoczonych tym faktem, bo reklamowanym produktem jest lakier do paznokci.

Nie jest to jednak zwykły produkt do stylizacji paznokci, a nowy produkt marki obuwniczej Louboutin. Rouge Louboutin, słynący z doskonałych butów na obcasie z charakterystycznymi czerwonymi podeszwami wypuścił na rynek zupełnie nietypowy dla niego produkt – lakier do paznokci. Reklamę stworzył właśnie David Lynch. Spot trwa około pięćdziesiąt sekund. Nie przypomina on znanych nam reklam. Spot jest animacją 3D. Widzimy w niej nowoczesne miasto, pełne wysokich, smukłych budynków. Po kilkunastu sekundach jeden z bucików zmienia się w doskonałą kobiecą szpilkę – but o smukłym obcasie i oczywiście czerwonej podeszwie. Po kolejnych kilkunastu sekundach widzimy jak obcas odpada i zmienia się w butelkę lakieru do paznokci, również w kolorze czerwonym. Ostatnia scena przedstawia kobiece dłonie z perfekcyjnie pomalowanymi na czerwono paznokciami.

Ta nietypowa reklama kierowana jest do wymagających klientek z zasobnym portfelem. Stylistyka spotu podkreśla, że lakier jest produktem luksusowym, wręcz dziełem sztuki, a nie kolejnym kosmetykiem.

lynchDavid Lynch nie po raz pierwszy wyreżyserował spot reklamowy. Do tej pory współpracował z markami Calvin Klein, Nissan, Dior, PlayStation 2.

 

Spot można obejrzeć tutaj

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *