Celebryci poskaczą do wody w nowym show Polsatu

Celebryci poskaczą do wody w nowym show Polsatu

618ffba292d31c2b2b2da1306409a718Był taniec, śpiew, gotowanie, taniec na lodzie, cyrkowe zabawy. To wszystko już się widzom opatrzyło, dlatego wiosną mogą oni liczyć na możliwość zobaczenia, jak gwiazdy skaczą do wody.

„Celebrity Splash” to nowe realisty show, które wyemitowane zostanie przez Telewizję Polsat. Program swój pierwowzór miał w Holandii. Ponieważ okazał się hitem, formatem zainteresowały się inne kraje – Francja, Wielka Brytania, USA i teraz Polska. W Stanach Zjednoczonych każdy odcinek przyciągał około osiem milionów widzów.

Nowy format na antenie Polsatu zobaczymy wiosną. Wystąpi w nim dwudziestu czterech celebrytów znanych w naszym kraju. Połowa będzie kobietami, a połowa mężczyznami. Program będzie polegał na rywalizacji w skokach do wody. Będą się one odbywać z czterech, różnych wysokościach: dziesięciu metrów, siedmiu, pięciu i trzech metrów. Oceniać będzie jury, składające się z trzech osób. Wśród nich będzie znana polska pływaczka Otylia Jędrzejczak. Nie bez znaczenia będzie opinia widzów, którzy smsami będą głosować na swoich faworytów.

Nie znamy jeszcze szczegółów tego programu. Pewne jest, że celebryci skakać będą na basenie w Poznaniu – Termach Maltańskich. Co ciekawe, w nagraniach weźmie udział publiczność.

 

Będziecie oglądać?

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *