„Blogerki świata mody” – nowy reality show

„Blogerki świata mody” – nowy reality show

 

Kanał telewizyjny – E! Entertainment Television wyemituje w nowym roku reality show o modowych blogerkach. Pokazane w nim zostanie codzienne życie blogerek w Australii.

 

„Blogerki świata mody” to program, w którym poznamy od zaplecza życie i pracę blogerek specjalizujących się w tematyce mody, urody, lifestyle`u. Pięć pań pochodzących i mieszkających w Australii zdradzi telewidzom jak wygląda ich przeciętny dzień. W programie wezmą udział: Margaret Zhang (Shine By Three), Sara Donaldson (Harper & Harley), Kate Waterhouse (KateWaterhouse.com), Amanda Shadforth (Oracle Fox), Zanita Whittington (Zanit).

 

Kamery będą towarzyszyły paniom nie tylko w ich domach, ale również podczas ich pracy. Ponieważ kobiety na co dzień poświęcają swoje wpisy modzie, będziemy mieli okazją zobaczyć od kulis sesje zdjęciowe (m.in. na Wyspie Hamilton w luksusowym hotelu). Atrakcją będzie również możliwość poznania zaplecza największych eventów modowych, w których wezmą udział uczestniczki programu.

 

Przed paniami stawiane będą liczne wyzwania. Wśród nich znajdzie się obowiązek przygotowania okładki magazynu modowego. Nie lada wyzwaniem i wyróżnieniem dla kobiet będzie szansa na poznanie modowych celebrytów – Kim Kardashian, Nicky Zimmermann, Giuliana Rancic, Alex Perry, Diane Von Furstenberg oraz Dion Lee.

 

„Blogerki świata mody” to program, który daje nam możliwość poznania prywatnego życia znanych blogerek, świata mody, tak pożądanego i popularnego. Zobaczymy, że blogowanie to ciężka praca, a życie blogerek to nie tylko sielanka i odpoczynek.

 

Reality Show nadawane będzie co niedzielę o 21.00. Pierwszy odcinek już 4 stycznia.

blogerki swiata mody

 

 

 

 

 

 

 

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *