Anna Grodzka poprowadzi własny program

Anna Grodzka poprowadzi własny program

Posłanka i kandydatka na prezydenta Polski poprowadzi w telewizji Mnews.TV talk-show. „Przewietrzanie kapelusza”, bo taki tytuł będzie nosił program, poruszać będzie tematykę, która nie trafia do mediów ogólnodostępnych.

Propozycja stacji Mnews.TV to talk-show. Prowadząca, Anna Grodzka, będzie zapraszać do programów gości, z którymi będzie rozmawiać o problemach społecznych zwykłych ludzi. Zaletą programu będzie pokazywanie problematyki z kilku stron, dając szansę na pokazanie nietypowych, niszowych czy kontrowersyjnych opinii na jakiś temat.

Jak mówi posłanka:

Cykl programów, będzie w odważny sposób poruszał tematy trudne, często przez media pomijane. Postaram się spojrzeć na nie oczami zwykłego Polaka”.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już jutro, 23 lutego o godzinie 11.00. Kolejne będą emitowane cyklicznie, co poniedziałek w stacji Mnews.tv.

Tematem jutrzejszego wydania będzie problematyka związków zawodowych. Posłanka postara się odpowiedzieć na pytanie po co są one potrzebne Polakom.

Ciekawa jest sama stacja Mnews.TV, która jest pierwszą w naszym kraju stacją ogólnopolską, mobilną, internetową nadającą na żywo w streamingu live. Dodatkowo jest ona bezpłatna. Nadaje programy codziennie pomiędzy godziną 8.30 rano a 20.00 wieczorem. Pojawiają się w niej informacje, rozmowy, wywiady z ekspertami z dziedziny biznesu, finansów, technologii, mody, zdrowia. Nie zabraknie w niej również przeglądów prasy i programów publicystycznych.

Anna Grodzka w Mnews.TV

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *