Adrian z nową reklamą rajstop

Adrian z nową reklamą rajstop

Adrian, producent rajstop dla kobiet, słynie z niestandardowych kampanii billboardowych. Do tej pory jego produkty reklamowały m.in. kobieta po mastektomii, plus size, modelki – aktorki ze spektaklu „Klimakterium” czy Monika Kuszyńska – piosenkarka jeżdżąca na wózku.

Tym razem Adrian zaskoczył nas hasłem „Uzależniona, ale nie gorsza”. Twarzą została słynna celebrytka – alkoholiczka – Ilona Felicjańska. Sama modelka jest mocno kontrowersyjna i pewnie dlatego została wybrana do tej akcji. Co ciekawe hasło reklamowe wymyśliła sama Felicjańska. Celem modelki było pokazanie, że kobiety uzależnione także mogą być atrakcyjne i pewne siebie.

Odbiorcy trafnie zauważyli, że początek nowej kampanii zbiegł się z wypadkiem z alkoholem w tle innej celebrytki Joanny Liszowszkiej. Aktorka będąc pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek samochodowy. Z jednej strony nie jest to dobre dla kampanii, z drugiej jednak potwierdza fakt, że alkoholizm jest dużym problemem wśród kobiet.

Wielu osobom nowa kampania Adriana się nie podoba. Zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie poprzednie jego promocje. Pokazywały, że bycie „innym” nie czyni kobiety gorszymi i mimo tego są one atrakcyjne. Wobec tego toku myślenia firma promuje także alkoholiczki.

Ilona-FelicjanskaFirma Adrian w wypowiedziach dotyczących tej kampanii odrzuca takie zarzuty. Twierdzi, że chce pomóc kobietom uzależnionym, zwracając na nie uwagę społeczeństwa.

 

A co Wy myślicie o kampanii Adriana?

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *