25- lecie radia RMF FM

25- lecie radia RMF FM

rmfRadio RMF FM nadaje już od dwudziestu pięciu lat. Z tej okazji przygotowało huczne obchody jubileuszu oraz akcję promocyjną. Rocznica przypada na połowę stycznia – 1 stycznia 2015 roku.

Główne hasło promujące obchody rocznicy istnienia mówi o tym, że radio wychowało już całe pokolenie słuchaczy. W związku z tym postanowiło obdarować wszystkie dzieci, które urodzą się piętnastego stycznia. Maluchy otrzymają od radia wyprawki. W przygotowanych paczkach znajdą się prezenty dla dzieci – zabawki do kąpieli, maskotki oraz dla młodych rodziców – akcesoria pielęgnacyjne dla maluchów, pielęgnacyjne kosmetyki, otulający rożek, kubek do picia pierwszych napojów czy śliniak chroniący przed zabrudzeniem.

By otrzymać RMF FM-ową wyprawkę młodzi rodzice dzieci urodzonych 15 stycznia powinni wypełnić formularz uzupełniony na stronie internetowej http://www.rmf.fm/f/wyprawka.html. Już teraz w witrynie znajdziemy zdjęcia mam i ich ciążowych brzuszków, które powinny urodzić w tym terminie.

Kampania promująca akcje wyprawkową oraz rocznicę istnienia obecna jest już w Internecie, telewizji, prasie oraz na antenie stacji RMF FM. Obchody rocznicy to oprócz rozdawania wyprawek również odwiedziny dziennikarzy oddziałów położniczych w polskich szpitalach. Wywiadom ze świeżo upieczonymi rodzicami będzie towarzyszyło wręczanie niespodzianek i wyprawek.

 

KJJ

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *